Studio WebDesign

Tvorba www stránek

Webové stránky jsou v současnosti neodmyslitelným prostředkem pro poznávání světa, zisk informací a vlastní prezentaci v okolním prostředí. Představují také jeden z nejúčinnějších marketingových nástrojů, jak z firmy, která je na trhu jen jednou z mnoha, vytvořit vyčnívající a prosperující společnost.

Ledajaké stránky ale takový výsledek nezaručí. Svěřit jejich tvorbu profesionálům je krok správným směrem. Ve společnosti Studio Webdesign najdete partnera, který nabízí díky znalostem moderních postupů při tvorbě webových prezentací produkty výjimečné úrovně.Kvalitní a účinné webové stránky nelze vytvořit doma na koleně. Při jejich tvorbě je potřeba dodržovat osvědčené postupy a používat efektivní prvky, které se dnes běžně aplikují.

Úspěšné webové stránky jsou kombinací moderní a líbivé grafiky, přehledné orientace, jednoduchého přístupu k požadovaným informacím a čtivého obsahu.

K tomu je nutné připočíst snadnou správu stránek, kompatibilitu s prostředím, implementaci aplikací umožňujících interakci s návštěvníky a přední umístění ve webových vyhledávačích.

Stavíme na prověřeném know-how

Společnost Studo WebDesign produkuje moderní a úspěšné webové stránky, a to díky nezbytnému základu, který je tvořen souhrnem teoretických a praktických mechanismů.

V praxi pak celý proces realizace www stránek probíhá po jednotlivých etapách.

Po zjištění všech klientových požadavků provedeme širokou analýzu zakázky a navrhneme optimální řešení. Následuje vypracování grafického návrhu vzhledu stránek. Po jeho schválení přistoupíme k implementaci a konfiguraci vybraných modulů a k plnění dodanými podklady.

Webové stránky pak projdou testováním a nakonec jsou přesunuty na konečnou doménu a spuštěny v ostrém provozu.

Redakční systém

Webové stránky jsou postaveny na vlastním redakčním systému. Jedná se o užitečný nástroj, jak individuálně spravovat www stránky bez potřeby kontaktu s jejich tvůrcem.

Máme pro tento redakční systém vyvinutu řadu modulů, které umožňují webovým stránkám nepřeberné možnosti využití. Vývoj modulů neustále pokračuje na základě zpětné vazby našich zákazníků.