Studio WebDesign

Tvorba eshopu

E-shopy zažívají v posledních letech výrazný nárůst obliby mezi internetovými uživateli a tento trend bude jistě nadále nabývat na intenzitě. Internetové obchody již v dnešní době využívá nezanedbatelné procento nakupujících a další množství potencionálních zákazníků se na síti pohybuje. Ale stejně jako u všech ostatních služeb a produktů lze i mezi e-shopy nalézt jak ty kvalitně zpracované, tak i méně povedené. Přitom úroveň zpracování samotného e-shopu tvoří spolu s kvalitami v něm nabízeného zboží hlavní aspekty při posuzování rentability internetového obchodu. V současné době sice na trhu figuruje celá řada platforem pro e-shopy, ale jen málo z nich dosahuje skutečně profesionální úrovně.Postaráme se o precizní implementaci internetového obchodu do posledního detailu, a to v rámci úzce vymezené zakázky, tak i jako součást komplexního řešení webů našich zákazníků.

Daří se nám flexibilně reagovat na jednotlivá přání i specifické nároky zájemců o zpracování internetového obchodu. V průběhu realizace se spoléháme na bohaté zkušenosti a výjimečnou kvalitu vlastností námi vyvinutého e-shopu, které dovolují variabilitu ve zpracování konečné podoby internetového obchodu.

Prosperující internetový obchod

Nejdůležitějším měřítkem úspěšnosti každého e-shopu je objem objednávek, které jsou přes něj vyřízeny. Jen ten internetový obchod, jenž osloví ty správné zájemce a dokáže jim efektivně představit a poté hlavně prodat zboží, které prezentuje, může být považován za rentabilní.

S ohledem na to jsou e-shopy vytvářeny a uzpůsobovány. E-shop musí být k nalezení, mít moderní vzhled a přívětivé ovládání, potencionálního zákazníka může odradit jakékoliv nepohodlí při jeho používání.

Stavíme na prověřeném know-how

Kvalitně vytvořený, precizní a hlavně výnosný e-shop je výjimečný produkt, za kterým stojí léta vývoje, testování a zkušeností z praxe.

Během let vývoje a tvorby e-shopů se ustálil výčet důležitých činností, které ve svém souhrnu vedou ke skutečně profesionálnímu produktu. Na začátku je pečlivé poznání, co náš klient žádá a co reálně potřebuje. Následně je vytvořen grafický návrh vzhledu e-shopu, jenž je po schválení nakódován.

Po implementaci redakčního systému je spuštěn testovací provoz e-shopu na zkušební adrese. Zde nastává čas pro vytvoření samotné struktury celého e-shopu a poté k jeho naplnění nabízeným zbožím. Nakonec je hotový e-shop přesunut na finální doménu a spuštěn do plného provozu.